HAKKIMIZDA

Polyline Mühendislik ,Nisan 2021 tarihinde önemli birsanayi kenti olan Kocaeli/Dilovası ilçesinde faaliyetine başlamıştır. Şirket enerjisi yüksek genç, dinamik, yetenekli ve özverili bir ekipten oluşmaktadır. Alanında uzun yıllar çalışmış ve farklı sektörlerde ciddi deneyimlere sahip olan uzman kişilerden oluşan kadrosu ile çıkmış olduğu bu yolculukta başarısını sağlam temeller üzerine inşa etmiştir. Polyline Mühendislik birçok sektörün özel ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli mühendislik hizmetleri ile başta otomotiv, havacılık, beyaz eşya, gıda,enerji, kalıp ve döküm olmak üzere, tüm sektörlere özel kullanım amaçlı yedek parça, fikstür, makina, üretim hatları, konveyör sistem tasarımı ve üretimleri ile sektördeki çözüm ortaklarına Tasarım, Analiz, imalat, Ar-Ge, Eğitim ve Danışmalık gibi mühendislik alanlarında hizmet sunmaktadır.

Polyline Mühendislik , sürekli ve dengeli büyümeyi hedefleyerek, her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji ile beraber sekronize bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Çalışanlarının gelişim hedeflerine ulaşması, başarılarının ölçülmesi, ödüllendirilmesi, yetkinliklerinin belirlenerek ileriye yönelik bireysel gelişimlerinin sağlanmasına önemli katkıda bulunarak destek sağlanmakta ve yüksek nitelikli kalifiye personel ile mutlak müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutulmaktadır. En önemlisi de kaliteli, rekabetçi ve güvenilir mühendislik hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Polyline Mühendislik, müşteri taleplerine eksiksiz ve zamanında hizmet sunmakta, teslimat sonrası müşteriyi yalnız bırakmayarak deneyimli teknik kadrosu ile problemlere kısa sürede müdahale etmektedir. Ayrıca ,süreç, iyileştirme, verim artırma ve maliyet azaltma gibi konular üzerinde çalışmalar yaparak, müşterilerine öneride bulunmak suretiyle onların kazanımlarını önemsemektedir.

Misyonumuz

Polyline Mühendislik, sahip olduğu yüksek teknoloji, bilgi birikimi ve tecrübesi ile ulusal ve uluslararası alanda müşterilerinin özel istek ve talepleri doğrultusunda her türlü makine, fikstür, yedek parça, üretim hattı, konveyör sistem ve ekipmanları tasarlayarak üreten, analiz ile doğrulayan, hayallerin gerçeğe dönüşümünü sağlayan bir çözüm ortağıdır.

Vizyonumuz

Tüm dünyanın kabul gördüğü, güvenle bahsedilen, temelde disiplini esas alan, çözümleyen, geliştiren, tüm yeniliklere hızlı bir şekilde entegre olan , Uluslararası alanda başarıyı sürekli kılan bir şirket olmak.

WeCreativez WhatsApp Support
Size yardımcı olmak için burdayız !
Web sitemize hoş geldiniz ?